2: 1

Трофімчук Р./Тучкевич А.

З перших секунд було видно, що господарі рішуче налаштовані дати бій переможцю регулярки. Глядачі на майданчику побачили багато боротьби, а в результаті багато фолів. В середині першої половини після чудової контратаки лідер господарів Едуард Хрипа вивів свою команду вперед. Гості мали безліч шансів встановити рівновагу у зустрічі, але впевнена гра голкіпера «Юності» їм завадила. За мінімального рахунку 1:0, колективи пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі підопічні Олександра Антонюка взяли м’яч під свій контроль і на дев’ятнадцятій хвилині після прострілу Валентина Кривицького його партнер Юрій Шаула встановив рівновагу у поєдинку. Максимальна напруга у матчі  та багато боротьби на кожному клаптику майданчика. Здавалось що матч так і завершиться у нічию, але за хвилину до кінця Андрій Гузоватий наважився на удар з дальньої дистанції, і після маленького рикошету «кулястий» опинився у сітці гостей. Після пропущеного «помаранчеві» пішли у ва-банк граючи з п’ятим польовим, але врятувати поєдинок їм так і не вдалось. Мінімальна перемога підопічних Сергія Вишневського, а гравці «Ласки» з нетерпінням чекають матч-відповідь за вихід у фінал плей-офф.