1: 4

Журибіда В./Тучкевич А.

З перших секунд гості почали тиск на ворота суперника. Чудову нагоду відзначитись мав Олександр Карпік, але після його удару «селект» потрапив у поперечку. На другій хвилині своє щастя «волинські хорвати» все таки знайшли біля воріт опонента, а саме Петро Пашинський сильним та влучним пострілом від стійки відкриває рахунок у зустрічі. В середині тайму гості подвоїли рахунок зусиллями Дмитра Жука, а вже на сьомій хвилині на табло горіло 0:3, «дубль» у зустрічі забив Петро Пашинський. За хвилину гості знову відзначились, але на цей раз у власні ворота, прикрий авто гол і на табло 1:3, з таким рахунком колективи пішли на відпочинок.

У другій половині господарі намагались з усіх сил наздогнати суперника у рахунку, але чудова гра голкіпера зводила все нанівець. В середині другої половини «горохівчани» закріпили свій успіх у рахунку, відзначився Швидкий та енергійний Іван Соловонюк. Маючи гандикап у три м’ячі, підопічні Сергія Магери чітко контролювали хід поєдинку, та дотримали переможний рахунок 1:4. Впевнена перемога ФК «Марянівки», а хлопці з «сахарного» будуть чекати другого півфінального поєдинку плей-офф.