4: 2

Журибіда В./Тучкевич А.

З початку зустрічі було видно, що обидві команди рішуче налаштовані на гру. Придивлюючись одна до одної, команди раз по раз наважувались на дальні удари. Голкіпери діяли вдало до четвертої хвилини, коли Василь Присяжнюк влучним пострілом відкрив рахунок у зустрічі і вивів гостей вперед. Мінімальна перевага розтанула на дев’ятій хвилині, коли Анатолій Марчук встановив паритет у зустрічі. Лідер «пекарів» Сергій Дорецький мав декілька можливостей вивести свою команду вперед, але переграти голкіпера суперника так і не зміг, а за рахунку 1:1, команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі виявилась щедрою на голи. Вже на другій хвилині тайму, після розіграшу кутового відбувся простріл, де на дальній стійці Олександр Шипер вдотик відправив «кулястого» у сітку та вивів господарів вперед. Зрівняти рахунок міг Андрій Сасовський, але влучив у поперечку. У середині тайму «пекарі» зловили суперника на контратаці, Олександр Шипер віддав на пусті Сергію Трохимчуку, який влучно загнав «селект» у сітку. Після пропущеного гості відразу почали грати з п’ятим польовим, і на двадцять другій хвилині це дало результат: капітан команди Олександр Коровіцький скорочує рахунок до мінімуму. Гнули і надалі свою лінію «рожищенці», але скориставшись помилкою при передачі Михайло Байбула заволодів м’ячем і з центра майданчика вразив пусті ворота суперника, і зробив гандикап для своєї команди у два м’ячі. Чудовий шанс скоротити рахунок мав воротар «топільчан» Андрій Бльох, але його удари потрапили у стійку та поперечку воріт. Господарі дотримали перевагу у два м’ячі, та здобули перемогу з рахунком 4:2.