6: 2

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Вже у самому старті поєдинку Леонід Єфремов після гарного пострілу виводить господарів вперед. Колектив на досягнутому не зупинився і продовжував надалі атакувати ворота суперника. Другий м’яч глядачі зуміли побачити лише на останній хвилині першої половини, відзначився Андрій Главацький 2:0, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі була більш багата на голи. Всередині тайму Валерій Шипуков зумів скоротити рахунок до мінімуму, але невдовзі Андрій Драголюк оформлює у свій актив швидкий «дубль» та збільшує перевагу своєї команди у три м’ячі. На двадцятій хвилині зустрічі енергійний Леонід Єфремов оформляє «дубль», а під завісу поєдинку «хет-трик». На останніх секундах матчу з шестиметрової позначки Вадим Швець ставить остаточний рахунок у зустрічі, 6:2. Господарі набирають бажані три пункти, та закріплюють свої позиції у трійці лідерів регулярки.