6: 3

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Вже у старті поєдинку господарі дали зрозуміти, що переносити вихід до півфіналу плей-офф, на третій матч вони не збираються. Швидкий та енергійний Петро Пашинський вже на другій хвилині зустрічі оформив «дубль». Команда «Гори Богів» проводить чудову атаку, яку завершив Михайло Лобоцький та скоротив рахунок у зустрічі, але нестримний Петро Пашинський оформляє у свій актив «хет-трик» і збільшує гандикап своєї команди до двох м’ячів. Всередині тайму Юрій Франко знову скорочує рахунок до мінімуму 3:2, але за хвилину злий жарт зіграв проти його команди, адже після прострілу гравець «Олімпу» зрізав «кулястого» у власні ворота, і на табло 4:2, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

У другій половині було досить гаряче. Атака на атаку, ось такий футзал глядачі мали змогу спостерігати, але голи лише були на двадцять другій хвилині : спочатку Максим Домбовський а згодом Ігор Гусак роблять рахунок 6:2, а гол Вадима Бабеляса поставив остаточну крапку у цьому поєдинку, 6:3. Впевнена перемога підопічних Сергій Магери, які виходять до півфіналу плей-офф.