2: 1

Трофімчук Р./Тучкевич А.

У цьому матчі господарям потрібна була лише перемога, адже у першому поєдинку плей-офф вони поступились з рахунком 1:2. Ці два колективи сповідують практично одинаків футзал : чітко обороняються, швидко втікають у контратаки і вміло контролюють м’яч. Тому знайти своє щастя біля воріт суперника у першій половині колективи так і не зуміли, завершивши його у «суху» нічию.

А ось у другому таймі вже на десятій секунді Олександр Правов наважився на удар і не прогадав, «шкіряний» від стійки опинився у сітці воріт, а господарі повели у рахунку. Через дві хвилини «топільчани» красиво розігруючи м’яч вивели на удар Павла Деркача, який неймовірним пострілом вразив ворота в самісіньку дев’ятку і відновив рівновагу у зустрічі. Але паритет протримався не довго, відразу голеодор «Стелли» Тарлан Гаджиєв виводить свою команду вперед, і дає зрозуміти, що не все так просто. В кінці поєдинку «рожищенці» грою в п’ять польових намагались зрівняти рахунок, і перевести зустріч у післяматчеві шестиметрові, але вміла гра господарів у захисті, зафіксувала на табло їхню перемогу, 2:1. Лише третій поєдинок вирішить, який колектив покрокує до півфіналу в плей-офф.