3: 1

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Поєдинок був дуже напружений, адже гості хотіли відновити рівновагу у плей-офф а господарі швидше вийти у півфінал. Глядачі у першій половині на майданчику побачили багато боротьби, і в результаті цього багато фолів і малу кількість ударів по воротах. Перший тайм так і закінчився «сухою» нічиєю.

А ось у другій половині колектив Андрія Вюника став більшими силами атакувати, і наразився на контратаку у якій швидкий та енергійний Василь Шишка вивів господарів вперед. А на двадцять першій хвилині хлопці з «сахарного» однією ногою були у півфіналі, після голу все того ж Василя Шишки, який у свій актив записав «дубль». Самою цікавою була остання хвилина матчу, на якій Ігор Поліщук подарував своїм голом надію для гостей, і скоротив рахунок до мінімуму. Арбітри за «6-ий» фол призначають десятиметровий удар для господарів, цей удар насмілився бити Олександр Лукашевич, який не зміг переграти голкіпера з відмітки, але першим виявився на добиванні і зробив остаточним рахунок поєдинку, 3:1. Після двох перемог, хлопці з «сахарного» впевнено крокують у півфінал.