32: 24

Дмитрук А./Тучкевич А.

У першому матчі плей-офф «пекарі» здобули перемогу, і тому господарі не мали права на помилку. Вже на другій хвилині влучним пострілом Олександр Маслічук вивів «Олімпію» вперед, але вже за хвилину голеадор «пекарів» Михайло Байбула відновив рівновагу у поєдинку. Вкінці першої половини, коли команди вже подумками були на перерві, Назар Лич після сольного проходу віддав на пусті Олександру Остапову, який забив «шкіряного» і встановив результат першої половини 1:2.

У другій половині розуміючи, що нічого втрачати, господарі всіма силами тисли на ворота суперника, а ті вміло втікали у контратаки. Всередині тайму Михайло Байбула та Назар Лич перевірили поперечку на міцність, але збільшити перевагу своєї команди так і не змогли. Кульмінацією поєдинку була остання хвилина матчу, коли господарі пішли у ва-банк з п’ятим польовим, і не прогадали. Влучним пострілом Юрій Ліщук зрівнює рахунок та переводить матч у серію післяматчевих шестиметрових.

У цій серії пенальті перемогу 3:4 і свій вихід у півфінал плей-офф святкували «пекарі».