3: 2

Дмитрук А./Бугайчук Н.

Перемога тепловиків у першому матчі підводила їх у ранзі фаворитів 2 матчу. Впевнений початок матчу більш досвідченішої команди, призвів до ряду небезпечних моментів біля воріт горохівчан. «Десятка» тепловиків Назар Орел в середині тайму вивів свою команду вперед. Юніори намагалися забити гол за допомогою швидких атак, переходячи за долі секунди з фази оборони до нанесення завершального удару. Результат це принесло на завершенні 1 тайму 2 атаки виявилися результативними, Максим Хвищун та Роман Калитка своїми голами у ранг наздоганяючих перетворили «Луцьктепло». У 2 таймі відігруватися прийшлося «червоно-жовтим»  (змінивши свої  традиційні блакитні кольори «Луцьктепло»). Позиційні атаки намагався завершувати потужним ударом Богдан Мосійчук але в цей день влучності бракувало. Зайнявши позицію очікування молоді горохівчани чекали свого шансу, який отримав Юрій Семчук на 20хвилині, вміло реалізувавши момент рахунок змінився, 3-1. Останній штурм воріт голкіпера Максима Міщука у виконання луцької команди жаданого результату не приніс, а підсолодив гіркоту поразки гол Миколи Мелещука. 3-2 перемога «СК Горохів Юніор» перевела у гру в 3-ьох матчеве протистояння.