5: 3

Дмитрук А./Бугайчук Н.

Після важкої перемоги «Ласки 2» в першому матчі проти команди з Цуманя, 2 матч очікувався не легшим, адже «Атлетік» славиться своїми бійцівськими якостями і характером. Цього разу гравці «Ласки 2» зробили аналіз над помилками і з перших хвилин почали вирішувати завдання виходу у півфінал раунду плей-оф. Так швидко відзначився Андрій Ясинський, далі привітання від партнерів приймав Олександр Мосіюк який подвоїв перевагу у матчі. «Атлетік» ніяк не міг підібратися до воріт «чемпіонів регулярного чемпіонату» і створити небезпечний момент. Дещо заспокоївшись в середині 1 тайму, боратинська команда ударно провела кінцівку, як результат ще 3 голи у виконанні дуету Ясинський-Мосіюк. 5-0 рахунок першого тайму… «Атлетік» на перший тайм здавалося не приїхав. У 2 таймі команда з Цуманя намагалася нав’язати боротьбу супернику і до їхньої честі це вдалося. Спочатку курйозний автогол провів Андрій Ясинський, подарувавши шанси уникнути розгрому суперникові. Хлопці з Цуманя після того ще відзначилися двічі, на цей раз власними силами Михайла Гапонюка та Валерія Петренка. 5-3 підсумковий рахунок матчу на користь «Ласки 2», яка проходить у півфінальну стадію.