3: 7

Мельник О./Бугайчук Н.

Результат першого матчу між цими командами (перемога «West Side» по пенальті) заставляв очікувати на цікавий поєдинок у 2 матчі. Срібний призер чемпіонату заволодів ініціативою, але «вестівці» вміло оборонялися і контратакували, обмін голами на 4 хвилині тайму був дещо неочікуваний, але тим і прекрасний футзал що картина може змінитися у любий момент. Гра проходила в середньому темпі ніхто не хотів розкриватися і форсувати події. На прикінці тайму гравці «West Side» провели 2 результативні атаки які завершували  Михайло Бачинський та Олександр Христюк. 3-1 на перерву і справи у «атовців» були кепські, одному з фаворитів треба було за 13хв ігрового часу виправляти ситуацію. Швидкий гол Володимира Робачука на початку тайму вернув інтригу у протистояння. Олександр Христюк повернув перевагу у 2 мячі своєї команди після гарного розіграшу м’яча. «Волинь АТО» розуміли щоб вийти переможцями у цій парі варто прикласти понад зусилля. Гру намагалися врятувати грою в п’ять польових, забігаючи на перед цього не вдалося, підловивши на помилках суперника Олег Собковський відзначився двічі (оформивши хет-трик у матчі). Перемога «West Side» у 2 матчі відкрила дорогу до півфіналу. Команда Олега Борисюка після невиразного старту у хороших кондиціях підходить до вирішальних матчів сезону.