:
3

Журибіда Володимир, Мищук Анатолій, Мельник Олег

Лисиця Н./Притулюк Д.

Сенсації не сталось чемпіон регулярного чемпіонату Волині з футзалу у Першій лізі не залишив жодного шансу своїм опонентам. Боратин повів у рахунку вже на другій хвилині матчу, Олег Василюк зробив залп зі своєї гармати майже з центра поля та влучив під перекладину воріт суперпника. Не можна сказати що «Фіміам» показав погану гру, ні навпаки, хлопці створили не один небезпечний біля воріт титулованої «Ласки». Під кінець першої половини гри Олександр Назарчук зробив гандикап для оранжевих у два м’ячі. По перерві все продовжувалось за таким же сценарієм, у «Ласки» залітало все, а у християнського футзального клубу не клеїлось, ні як вони не могли пробити кіпера суперників. Підсумок матчу 0:5, але є ще можливість для реваншу в неділю, саме тоді буде матч відповідь.