41: 13

Лисиця Н./Притулюк Д.

Перегони за звання Абсолютного чемпіона Волині з футзалу у Першій лізі розпочались з матчу одного з лідерів «регулярки» команди «Агромат» проти амбіційної Луцької «Вікторії». Феєричну гру показували обидві команди, спочатку притримуючи круглого біля власних воріт, а потім стрімко вириваючись вперед «В атаку». Глядачі затамувавши подих чекали хто ж з команд відкриє рахунок у зустрічі, адже можливості для взяття воріт мали обидві команди. Не знаючи турнірної таблиці нікому і в голову не прийшло б, що на майданчику зустрілись друге та сьоме місця. Перша половина гри все ж не змогла потішити голами, від так відпочивати команди пішли з нічийним рахунком 0:0.

З кожною хвилиною що спливала у другому таймі здавалось, що перемогу отримає той хто заб’є. Аж ось, нарешті, Павло Адамський зумів вразити ворота Віталія Глушко та вивів гостей вперед. Але «Вікторія» здаватись не збиралась і під завершення матчу їхні зусилля були виправдані, Роман Матвійчук зрівняв рахунок і перевів гру у стадію після матчевих пенальті де фортуна була все ж на боці «Перемоги».