3: 1

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Вже з перших секунд було видно, що юні «горохівчани» рішуче налаштовані на перемогу. Безліч швидких атак, але «шкіряний» вперто не хотів залітати у сітку воріт. Всередині тайму енергійний Богдан Мосійчук втік у контрвипад і відкрив рахунок у зустрічі, але за хвилину гості відігрались завдяки голу Максима Хвищуна. Вкінці першої половини господарі знову вийшли вперед завдяки голу Олексія Баранова, і за рахунку 2:1 колективи пішли на відпочинок.

Друга половина була дзеркальна першій. Швидкий гол у виконанні Богдана Мосійчука який у свій актив записав «дубль», та зробив гандикап для своєї команди у два м’ячі. Чудова гра у захисті від господарів, а молоді «горохів чани» так і не змогли жодного разу розписатись у воротах своїх опонентів. Вольова перемога «Луцьктепло», юні таланти чекають на матч-реванш.