7: 3

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Цей поєдинок не дав нудьгувати глядачам. Швидкий фут зал у виконанні обох колективів та багато голів. На четвертій хвилині Назар Лич вивів «пекарів» вперед, а на десятій Олександр Остапов його подвоїв. За хвилину до перерви Юрій Ліщук скоротив рахунок до мінімуму, але на відпочинок команди пішли за рахунку 3:1, після голу Сергія Дорецького.

Друга половина також розпочалась як і перша, з двох голів господарів, а забивав Сергій Дорецький, який у свій актив записав «хет-трик» та збільшив гандикап для своєї команди у чотири голи. Швидко оговтавшись від пропущених, гості також відповіли двома забитими у виконанні Дмитра Кисляка та Дмитра Камця. За чотири хвилини до кінця поєдинку при рахунку 5:3, гості зрозуміли, що нічого втрачати і почали грати з п’ятим польовим. Цим «пекарі» і скористались : спочатку Михайло Байбула зробив рахунок 6:3, а на останніх секундах у свій актив Сергій Дорецький записав «покер», і поставив остаточну крапку у сьогоднішній дуелі, 7:3. Впевнена перемога «Теремно-Хліб», але невдовзі матч-відповідь якого з нетерпінням чекає «Олімпія».