2: 1

Трофімчук Р./Тучкевич А.

У регулярному чемпіонаті гості отримали легку перемогу з рахунком 1:5. Матч розпочався з контролю м’яча «топільчан». Чудова гра обох колективів в захисних редутах і в результаті багато боротьби на майданчику. Але всередині тайму постріл Володимира Горохоля вивів гостей вперед, до кінця першої половини цей рахунок так і був незмінний, 0:1.

Друга половина була дзеркальна першій, але на другій хвилині відзначились «рожищенці», а саме Андрій Сасовський пробив влучно і відновив рівновагу у матчі. Далі на майданчику точилась боротьба, багато боротьби. На двадцять першій хвилині своє щастя біля воріт суперника знайшов Василь Присяжнюк який пробив «шкіряного» і він від стійки відбився в голкіпера від якого опинився у сітці воріт. Господарі мали можливість збільшити рахунок з десятиметрової відмітки, але Петро Семенчук не зміг переграти суперника. Важка перемога ФК «Топільно», а «Стелла» чекає на матч відповідь.