3: 6

Трофімчук Р./Тучкевич А.

У Регулярці ці два колектива розписали між собою бойову та гольову нічию, а ось у звітному протистоянні вже на першій хвилині завдяки голу Вадима Соловонюка господарі майданчика повели у рахунку. В середині першої половини після розіграшу аута Василь Шишка вдотик пробив і цей удар досяг своєї мети, «кулястий» опинився у сітці воріт. Після голу команда гостей почала створювати численні атаки, а головною скрипкою в них був Василь Шишка, саме він на останній хвилині віддав на пусті Володимиру Крупніку, який вразив ворота і вивів свою команду вперед 1:2, з таким рахунком гравці й пішли на відпочинок.

Друга половина виявилась більш багата на голи. Хлопці з «сахарного» відразу взялись за діло і за дві хвилини Василь Шишка вже в своєму активі мав «хет-три», і на табло 1:4. Після приголомшеного старту тайму «Модерн» почав грати більш гостріше, і вісімнадцята хвилина стала для них результативною, а саме Ігор Поліщук оформив «дубль» і скоротив рахунок до мінімуму. За хвилину гості зробили собі гандикап у два м’ячі, а розписався у воротах Володимир Крупнік у якого «дубль». Всіма силами господарі хотіли відігратись, але опоненти зловили їх на контратаці і молодий талант Віталій Палюх обігравши голкіпера закотив «селект» у ворота і поставив крапку у сьогоднішньому протистоянні, 3:6. Непроста перемога «Сахарадо», а «Модерну» потрібно налаштовуватись на матч-відповідь.