4: 6

Лисиця Н./Бугайчук Н.

Здавалося б фаворит у цій парі зрозумілий, грає чемпіон регулярного чемпіонату «Ласка 2» проти команди яка зайняла останнє місце в турнірній таблиці. Проте легкої прогулянки у плей-оф не буде нікому і це показав цей поєдинок цих двох команд. Початок матчу розпочався з швидкого голу Олександра Гука, 1-0 хороший старт. Після приголомшливого старту гравці «Атлетіка» прокинулася і почали нав’язувати свою гру чемпіону, далі більше, пару гольових нагод команда з Цуманя змарнувала. Гру під свій контроль взяв «Атлетік» тримаючі у напрузі оборону боратинців, все таки довели свої атаки до логічного завершення. Іван Демчук зрівняв рахунок за 3 хвилини до завершення тайму. Попри ігрову перевагу «Атлетика», «Ласка 2» змогла знову вийти уперед за хвилину після пропущеного голу зусиллями Сергія Тарасюка. Вже не одноразово відмічалося про характер цуманської команди, яка ніколи не втрачає волі до перемоги, рропущений гол не зломив їх, а харизматичний Ігор Клец зрівняв і вивів свою команду вперед ще до перерви. Боратинський колектив занервував і в перерві між таймами активно працював тренер команди Павло Бебко. Гра в 2 таймі вирівнялася, а прикрий автогол вирівняв шальки терезів у матчі. «Ласка» окрилена успіхом зразу вийшла уперед зусиллями Вадима Кухтея, гра набрала шалених обертів. В середині тайму команди знову обмінялися влучними ударами у виконанні все того ж Вадима Кухтея і Андрія Януля з «Атлетіка». Мінімальна перевага «Ласки 2» трималися майже до завершення матчу, а під його занавіс Вадим Пігула зробив рахунок 6-4. Плей-оф розпочато, легко не буде нікому, навіть чемпіону своєї ліги.