3: 0

Лисиця Н./Бугайчук Н.

Цей матч відкривав раунд плей-оф у 4 лізі чемпіонату Волинської області з футзалу. Зустрічалися команди які зайняли 3 місце «ПІК БУД» і 6 місце «Шігірюм» за підсумками регулярного чемпіонату. «ПІК БУД» який останнім часом не може зібратися в оптимальному складі і цього разу грав без своїх молодих гравців, а розраховував виключно на досвідчених виконавців. Натомість «Шігірюм» який з кожною грою добавляє і добавляє до раунду плей-оф підходив з хорошим настроєм. Гра розпочалася з обопільних атак, «ПІК БУД» більше намагався атакувати позиційно, а хлопці з Прилуцького намагалися загрожувати воротам суперника за рахунок швидких атак використовуючи вільні зони. Чи то раунд гри на виліт давив на обидві команди, але в завершальних стадіях атаки діяли не впевнено і з великою к-стю помилок. 0-0 з таким рахунком завершився перший тайм. В 2 таймі гравцям «ПІК БУДу» давалася втома в знаки і вони почали не встигати за більш молодшими гравцями суперника. Атаки «Шігірюми» несли все більшу загрозу і гол як то кажуть назрівав. А на 17 хвилині матчу «десятка» Шігірюму Олег Денісов вивів свою команду вперед. «ПІК БУД» занервував ще більше і почав провалюватися в обороні ще більше, «Шігірюму» було лише потрібно забити ще і зняти питання про переможця, з цим хлопці з Прилуцького справилися, атакуючий дует команди Віталій Поріцький та Іван Бандури відзначилися голами. 3-0 результат матчу, 1-0 в серії. Чекаємо на 2 матч у цьому протистоянні.