4: 1

Грицак А./Кузнєцов Д.

Чемпіонський матч Першої ліги не мав такого глядацького аншлагу, як протистояння «Мар’янівки» та «Стелли», однак від цього був не менш цікавим для присутніх та важливим для обох команд (і для «Агромата», який тут вболівав за відсутність нічийного результату). Мабуть, саме високе турнірне значення гри продиктувало її хід – а у обережній грі від захисту, навіть попри немалі швидкості обох команд, як риба у воді себе відчували саме підопічні Олександра Антонюка. А у блискавичний «нокдаун» суперників вони відправили уже тоді, коли все, здавалося б, йшло до нульового закінчення першого тайму. Олег Василюк та Назарій Сеник двічі пробивали з лівого краю у дальній кут воріт «шахтарів» та змушували капітулювати їхнього голкіпера.

На 16-й хвилині гри інтрига, здавалося б, вмерла задовго до фінальної сирени – Владиславу Козачку залишалося лише підставити ногу під майстерний простріл Олександра Назарчука. Після цього у ролі голкіпера та п’ятого польового у «ТТІ Шахтаря» вийшов Іван Жуковський. І треба сказати, що 13-й номер «зелено-чорних» відпрацював «і там, і там»: на 22-й хвилині саме він своїм голом повернув команду в гру, а потім витягнув декілька ударів у власні ворота. Утім, звітного вечора був явно не нововолинський день, тож наприкінці поєдинку гол Олександра Назарчука у порожні ворота лише підкреслив перемогу «Ласки». 4:1 – досвідчена команда Олександра Антонюка виграє чемпіонат навіть у якості «тимчасового андердога» вирішального протистояння, а поразка у останньому турі коштувала «ТТІ Шахтарю» навіть другої сходинки у турнірній таблиці.