4: 8

Грицак А./Кузнєцов Д.

«Агромату» в цьому матчі потрібно було неодмінно перемагати – тоді «салатові» мали чудовий шанс на срібні медалі регулярної першості у Першій лізі. І уже в дебюті зустрічі після декількох невикористаних моментів вони відкрили рахунок після точного удару з лівої у виконанні Івана Богути. Дивно, але після одного забитого голу «агроматівці» раз за разом почали давати слабинки у захисті, а голкіпер гостей Олександр Шпарук – раз за разом виручати свою команду своїми сейвами. А на 12-й хвилині ніяких шансів не мав і він – Віталій Тележинський зробив перехоплення у центрі майданчика, обігрався з партнером та замкнув порожній кут – 1:1. Утім, на хвилину з гаком «салатові» знову повноцінно включилися у гру, і цього виявилося достатньо для двох голів точними дальніми ударами від Вадима Семеновича та Павла Адамського.

На гол Максима Матвійчука з «Вікторії» суперники також відповіли швидким «дуплетом» у виконанні Івана Богути, а ближче до кінця матчу такий сценарій повторився ще раз – щоправда, тепер у складі номінальних господарів відзначився Віталій Тележинський, а свої два голи поспіль на рахунок точними ударами записав екс-гравець якраз-таки «Вікторії» Вадим Мойсеєв. За рахунку 3:7 гру було зроблено, тож суперники просто продовжили «свято дублів». Особливо важливим другий гол у матчі став для «десятки» «Агромата» Павла Адамського, який з 11-ма голами став найкращим бомбардиром регулярного чемпіонату свого дивізіону. А наприкінці зустрічі свій доробок до двох м’ячів збільшив Максим Матвійчук. 4:8 – «Агромат», забігаючи наперед, таки дочекався свого шансу та посів «срібну» позицію Першої ліги, а у плей-офф команди знову як мінімум двічі зустрінуться між собою.