4: 1

Леончук О./Кузнєцов Д.

Черговий поєдинок на очах у публіки зі своїх уболівальників гравці «Фіміаму» ударно розпочали зі швидкого голу Олександра Потурая, який вдало «підловив» обрізку суперників на власній половині майданчика. Утім, після хвилин активності «Християн» прийшла черга атак їх опонентів, логічним завершенням якої став гол ще одного бомбардира – Богдана Гринчука, який холоднокровно покотив «кулястого» під Володимиром Лимаром. «Фіміам» знову насів на володіння «авангардівців» наприкінці тайму, однак замість логічного взяття чужих воріт… пропустив у власні: Богдан Гринчук цього разу під час контратаки відзначився асистом на Олександра Пясецького, а команди пішли на перерву за переваги «Неріса» - 2:1.

Дещо активніше, живіше та краще у гострій грі з обох боків «Християни» виглядали й після перерви, однак голкіпера «авангардівців» Олександр Кунаков уперто не пускав м’яч у сітку власних воріт. А протягом 22-ї хвилини «зелено-жовті» організували подвійний удар у відповідь: Михайло Зданевич головою добив м’яч після сейву Володимира Лимара, а Богдан Гринчук потужним ударом у «дев’ятку» вирішив долю матчу – 4:1. «Неріс» таки залишився у першій половині турнірної таблиці, тоді як симпатична команда «Фіміаму» у плей-офф заходить у ролі найбільшого «андердога» з останньої сходинки у регулярному чемпіонаті.