3: 1

Леончук О./Кузнєцов Д.

Номінальні господарі майданчика одразу ж відзначили свої наміри як мінімум обійти суперників у турнірній таблиці: уже на 3-й хвилині гри Едуард Хрипа та Павло Ліщук удвох вийшли на голкіпера «Олики», а останній з передачі першого вразив порожні ворота. Утім, за декілька хвилин дзеркально схожу атаку провели уже опоненти «Юності», а Юрій Лінник без особливих труднощів запалив другу «одиничку» на табло ударом у порожній кут рамки суперників. Обидві команди продовжували шукати шляхи до протилежних воріт, однак не забували й про тили, тому на перерву пішли за рівного рахунку – 1:1.

У другому таймі підопічним Сергія Вишневського вдалося провести ударний відрізок, а Павло Ліщук двома стандартами довів свій особистий доробок у матчі до хет-трику. Спочатку сьомий номер «Юності» влучно пробив зі штрафного, а уже за якусь хвилину реалізував пенальті за гру рукою когось із захисників «Олики». Обезкровлені гості (лідер та капітан команди Олег Шахраюк все ще травмований) старалися створювати загрозу воротам опонентів у відповідь, однак самих старань було замало – кращі можливості для чергового гола втрачали саме «червоно-чорні». Останні дві хвилини гравці «Олики» провели з п’ятьма польовими гравцями, однак потрібного результату так і не досягли. 3:1 – «Юність» в останньому турі стрибнула з останньої сходинки таблиці аж на п’яту, а «Олика» без свого лідера та граючого наставника у підсумковому «ранжирі» опустилася на одне місце нижче.