3: 2

Леончук О./Тучкевич А.

Матч, який закривав уік енд у Другій лізі, був матчем за чемпіонство у Регулярному чемпіонаті. Свій характер та бойовий настрій господарі показали вже у старті поєдинку. На тринадцятій секунді коли делегат якраз оголошував : «під 20 номером грає», забиває саме він Олександр Карпік, та виводить «волинських хорватів» вперед. Надалі швидкі контратаки у виконанні двох колективів, але голкіпери були на висоті. Остання хвилина тайму видалась гольовою : спочатку Михайло Бабюк подвоїв рахунок, але за 6 фол господарі були покарані десятиметровим ударом, з якого голеодор «Стелли» Тарлан Гаджиєв скоротив рахунок до мінімуму 2:1, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Після перерви, пил обох команд трішки згас, і внаслідок цього глядачі могли побачити дуже багато боротьби на майданчику. Всередині другої половини, за другу «жовту» гості лишились у меншості, але цим «горохівчани» скористатись не змогли. Кульмінація гри була в самому кінці поєдинку. За дві хвилини до кінця поєдинку все той же нестримний Тарлан Гаджиєв оформляє «дубль» та зрівнює рахунок, покладаючи великі на чемпіонство. Зрозумівши що нічого втрачати, Сергій Магера ризикує грати з п’ятим польовим, і як в воду дивився : в першій же атаці неймовірним ударом з гострого кута свій «дубль» оформив Олександр Карпік. На останній хвилині гості кинули всі сили, аби звести матч в нічию, але глядачі стоячи під великі овації вітали чемпіона другої ліги у регулярному чемпіонаті «Мар’янівку». Вольова чемпіонська перемога підопічних Сергія Магери.