:
7

Хомич Олена, Дмитрук Богдан, Журибіда Володимир

Хомич А./Тучкевич А.

Матч обидві команди розпочали дуже жваво, і в результаті цього вже на другій хвилині глядачі побачили перший гол у виконанні Владислава Малова, який вивів «пекарів» вперед. В середині першої половини гості пішли у відрив: спочатку сильним пострілом з дальної дистанції Михайло Байбула подвоїв рахунок, а його одноклубник Сергій Дорецький встановив результат на табло 0:3. За хвилину до завершення тайму Михайло Байбула у свій актив записав «дубль», і ще збільшив гандикап своєї команди, але сухий період не лишився, прекрасний гол головою через воротаря забиває Юрій Онищук, і на табло 1:4, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Друга половина видалась не така багата на голи, але така ж швидка у розвитку подій. Вже на старті тайму, після розіграшу аута Назар Лич вдотик пробив по воротах, після його удару м’яч попав у стійку і курйозним чином відскочив у голову його одноклубника Сергія Дорецького, після чого «селект» опинився у сітці воріт. В цьому поєдинку, де команди грали у відкритий фут зал, господарям явно не таланило, то каркас воріт, то чудова гра голкіпера не давали «кулястому» перетнути лінію воріт. У заключних хвилинах матчу команди обмінялись голами: спочатку Михайло Байбула додав у свій доробок «хет-трик», а велетень команди «Гори Богів» Павло Кузьмін зумів відквитати один м’яч, і встановити остаточний рахунок поєдинку, 2:6.