4: 4

Хомич А./Бугайчук Н.

Останній тур регулярного чемпіонату Волинської області у 4 лізі з футзалу розпочинало протистояння команд в яких спостерігався прогрес від гри до гри. Щоправда до очного протистояння команди підійшли з різними показниками у турнірній таблиці. Щоб покращити власне положення перед раундом  плей-оф командам потрібна була тільки перемога. Активніше розпочали хлопці з Прилуцького, нестримний Іван Бандура вивів свою команду вперед вже на 3хвилині матчу. На цьому натиск на ворота голкіпера «цуманців» не завершився, «Шігірюм» у звичному для себе стилі загрожував воротам суперника за допомогою дальніх ударів. Іван Бандура на 8 і 9 хвилині  оформив дубль і хет-трик, здавалося б гру можна було б завершувати проте не з цуманським  «Атлетіком». Активізувалися гравці лише після 3-ього пропущеного голу, і вже за хвилину скоротили відставання у рахунку завдяки голу Михайла Гапонюка. Далі більше, як зрівняти рахунок і оформити  дубль за 1хвилину? Відповідь на це питання знає Ігор Клец. 3-3 шалений і багатий на події перший тайм.

Після такого емоційного 1 тайму, на початку 2 тайму обидві команди взяли відпочинок і більше точилася позиційна боротьба в центрі поля. Коли гра почала підходити все ближче до фінальної сирени, емоційний заряд матчу почав набирати обороти. На 23хвилині лідер бомбардирської гонки Іван Бандура вивів свою команду вперед знову і збільшив свій бомбардирський доробок у цьому чемпіонаті. «Атлетік» Цумань пішов у фінальний штурм воріт «Шігірюма» і знову характер цієї команди викликає повагу, гра до фінальної сирени дозволила врятувати здавалося б програшний поєдинок, Михайло Гапонюк став автором порятунку команди.