:
9

Трефіловський Дмитро, Попко Максим, Леончук Олександр

Ярмощук Р./Кунаков О.

Звітний поєдинок завершував регулярну частину чемпіонату у Суперлізі і тому інтрига спростилась до рівняння з усього одним невідомим. Переможець отримував бронзові нагороди. Причому у плей-офф ці ж суперники гарантовано мають зустрітися в першому ж раунді. Схоже обидва колективи вже почали настроюватися на кубковий лад, оскільки зустріч видалася напрочуд бойовою, а і «будівельники», і «аграрії» продемонстрували справжній непоступливий чоловічий характер. Перший тайм був цілком і повністю за «Волиньагротехом». Номінальним гостям вдавалося все. І швидкі контрвипади, і тонкі нестандартні комбінації. Причому робилося все легко й невимушено. До того ж, Дмитро Галецький «зловив кураж» і витягнув кілька практично мертвих м’ячів. І 0:4 з якими команди пішли на перерву цілком відповідали тому, що відбувалося на майданчику у першому таймі.

А у другій половині «ЛСТМ» почав прокидатися. Спочатку це було помітно лише по тому, як гравці йшли в боротьбу, згодом ініціатива повністю перейшла до «будівельників». Певний час Дмитрові Галецькому вдавался втримувати свої ворота недоторканими, але в середині тайму Тарас Кабанов нарешті розмочив рахунок. І хоча за хвилину Роман Філь знов збільшив перевагу «Волиньагротеха» до чотирьох голів, початок камбеку було покладено. Хвиля за хвилею «ЛСТМ» накочував атаки на ворота «синіх» і перевага гостей почала танути немов айсберг, що потрапив у Гольфстрім. Олійник, Прощерук і знов Кабанов скоротили різницю до мінімуму. За три хвилини до сирени в обох команд назбиралося по п’ять фолів, але про те щоб зіграти обережніше ніхто навіть не думав. «Перемога або смерть», під таким гаслом пройшли останні хвилини цього поєдинку. «Волиньагротех» не зміг реалізувати два дабл-пенальті, натомість Тарас Кабанов був точним і за півтори хвилини до кінця гри рахунок зрівнявся. Але вирвати перемогу господарям таки не судилося, мало того, за 20 секунд до кінця зустрічі Андрій Пушкарчук ударом з-під захисника таки забиває вирішальний, «бронзовий» гол. Проте мені здається, що в плей-офф «ЛСТМ» ще дасть справжній бій, принаймні нудьгувати точно не доведеться.