8: 3

Джафарова О./Голоскоков Д.

Мінімалістичний підхід щодо кількісного складу «Приват» зберіг і на останній тур «регулярки», розпочавши матч без жодного гравця на лаві запасних. Можливо, «приватівці» не сподівалися на втрату очок «Бережанкою», можливо не сподівалися перемогти одного з лідерів ліги чи просто давали відпочити провідним гравцям перед плей-офф. В свою чергу «Акцент» з’явився певним складом, вочевидь плануючи спробувати різні ігрові зв’язки або нові комбінації. Рахунок було відкрито на першій хвилині – «Акцент» підтвердив свій статус фаворита.

В принципі, всі голи, що вдалося забити «приватівцю» Віталію Завірюсі, припали на ті хвилини, коли «люди в чорному» випускали на майданчик гравців з «другого ешелону», але як тільки з’являлася «ударна» четвірка – «Приват» виглядав безпорадним. Отже матч «відпульсував» підйомами від обох команд, а сенсації не відбулося – «Акцент» впевнено дові справу до перемоги з рахунком 8:3 на свою користь.