9: 2

Джафарова О./Тучкевич В.

Поєдинок у якому зійшлись команди, які знаходяться трійці лідерів турнірної таблиці. Початок був досить таки напруженим, багато боротьби на кожному клаптику майданчика, і все таки першим вдається відкрити рахунок команді «Зимне», на п’ятій хвилині відзначився Андрій Галичанівський. Пропустивши господарі майданчика активізувались і «насіли» на воротах суперника, після чисельних атак «володимирівці» вдається зрівняти рахунок, на девятій хвилині Юрій Дмитрук відправляє м’яч у сітку воріт суперника 1:1. Далі скориставшись розгубленістю команди гостей «Володимирівка» забиває ще чотири голи у першому таймі, відзначились : Тарас Кабанов, Ігор Заболотний, Юрій Ващук та свій «дубль» робить Юрій Дмитрук. Перший тайм закінчився з рахунком 5:1.

Другий тайм розпочався з голу господарів майданчику, на чотирнадцятій хвилині свій «дубль» робить Тарас Кабанов. Команді «зимне», яка більше грала на контратаках вдається відквитати один м’яч, забиває Андрій Драголюк. Однак далі господарі майданчика більше не давали шансів відігратись своєму опоненту, забивши ще три голи, відзначились Леонід Чабан і «покер» від голеодора Тараса Кабанова. «Володимирівка» набирає чергові три залікові бали і закріплюється в лідерах регулярки.