6: 2

Джафарова О./Тучкевич В.

У цьому поєдинку зійшлись «середнячок» та команда з нижньої частини турнірної таблиці. Розпочали команди з обміну небезпечними ударами по воротах, один з яких на сьомій хвилині увінчався голом, Андрій Федорчук з команди «Метеор» відправляє м’яч у сітку воріт суперника і виводить свою команду вперед, а згодом його колега по команді Віктор Токарчук вже збільшує відставання до двох м’ячів. Відразу після другого пропущеного команда «Ярд» зібравшись силами відквитала один гол, відзначився Андрій Ткачук, зробивши рахунок 2:1 з яким команди пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі господарі майданчика забивали ще п’ять разів, щоправда один з них у власні ворота, на дев’ятнадцятій хвилині Андрій Федорчук робить «дубль» за ним автогол від Павла Плісака, пізніше відзначились на двадцять четвертій Василь Єфімчук, Роман Столярчук та Василь Грабовецький і на табло 6:2. Матч так і закінчився «Метеор» набирає чергові три залікові бали у свій актив.