:
9

Хомич Олена, Хомич Анатолій, Клімук Юрій

Онищук Ю./Тучкевич А.

У цьому поєдинку зустрілись колективи з нижньої та верхньої частини турнірної таблиці. Гості, які очолюють регулярку у другій лізі вже на перших секундах матчу вийшли вперед завдяки старанням молодого таланта Романа Козака. Амбіційні господарі відразу відновили рівновагу, хоча із допомогою опонента : після розіграшу аута відбувся простріл після якого Олександр Правов зрізав «шкіряного» у власні ворота. Всередині першої половини голеодор гостей Тарлан Гаджиєв забиває і виводить свою команду вперед, але «пекарі» знову швидко відігрались : після гри у стінку Назар Лич – Ігор Ревчук, останній пробив в дотик і на табло 2:2, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

У другій половині зустрічі глядачі побачили багато боротьби і чіткий футзал у захисті. На двадцять першій хвилині після розіграшу аута чудовим пострілом в девятку Володимир Горохоль виводить «Стеллу» вперед. На останній хвилині матчу чудову нагоду зрівняти рахунок мав Назар Лич, який вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його так і не зумів. Вольова перемога «Стелли» дала змогу лишити за собою статус лідера регулярки.