4: 6

Онищук Ю./Бугайчук Н.

Центральний матч туру, чемпіонату…Зійшлися команди, які не знали гіркоту поразок, нічиїх і ішли без втрати очок до цього поєдинку. Жвавий початок матчу дозволив відзначитися голом Павлу Бебку який холоднокровно розібрався з обороною «атовців». Гол дозволив «Ласці» відступити та грати за рахунок швидких контратак. Але це тільки дозволило «Волинь АТО» більше часу знаходитися на половині поля суперників і докучати голкіпера своїми ударами. Віталій Манченко зрівняв рахунок після гарної комбінації, а Сергій Ткаченко збільшив свій бомбардирський доробок 2 голами і зробив перевагу своєю команди комфортною.

В боратинського колективу гра взагалі розклеїлася, ще і травму отримав граючий тренер Павло Бебко і коли на початку 2 тайму нестримний Сергій Ткаченко оформив хет-трик здавалося, що все у цьому матчі зрозуміло і долю золотих медалей вирішено. Але іншої думки були гравці «Ласки 2» які не здавалися до останнього і намагалися врятувати цей поєдинок. За 4хвилини до завершення матчу Олександр Гук та Роман Воробей скоротили відставання у рахунку до мінімуму 4-3. «Волинь АТО» занервували, перевага розвіялися в моменті. Відчувши це екс гравець луцької «Волині» Роман Воробей повів своїх партнерів до перемоги, вміло виконуючи роль «стовба» (жодна атака не проходила без його участі), створив гольовий момент для Вадима Кухтея, який його реалізував. А в заключний відрізок часу забив ще сам двічі таким чином оформивши хет-трик і перемогу 6-4. За такі моменти і варто любити футзал, ця перемога дала змогу «Ласці 2» випередити на фініші чемпіонату «Волинь АТО» на 3 очки і мати перевагу при особистих зустрічах. «Ласка 2» переможець регулярного  чемпіонату Волинської області в 4 лізі.