:
3

Бас Назарій, Бугайчук Сергій, Трефіловський Дмитро

Джафарова О./Тучкевич В.

У цьому поєдинку зустрілись команди з верхньої та нижньої частини турнірної таблиці. Глядачі мали змогу спостерігати за цікавим та відкритим футзалом, а також дуже забивним. З перших секунд команда господарів майданчику проводить багато небезпечних атак, одна з яких на третій хвилині увінчалась голом, відзначився Олександр Антонюк. Після голу господарі не збавили темп з атаками і вже на п’ятій хвилині швидкий Леонід Єфремов подвоює рахунок, а на восьмій Андрій Драголюк потроює його. Команді гостей, яка в основному грала на контратаках вдається відквитати два м’ячі свій «дубль» забиває Вячеслав Лівак скоротивши рахунок до мінімуму 3:2, та дав своїм одноклубникам надію на позитивний результат.

Другий тайм розпочався як і перший з атак господарів майданчику, і вже на дев’ятнадцятій  хвилині Андрій Драголюк та Леонід Єфремов забивають та додають у свій доробок «дубль», а на двадцять першій хвилині Ігор Мосурець збільшує відсавання до чотирьох м’ячів, 6:2. Одна з контратак гостей призводить до взяття воріт 6:3, відзначився Сергій Шевчук. Далі команда «Зимне» почала забивати гол за голом, відзначаються : Юрій Демус, Руслан Кротач та Андрій Драголюк зробивши «хет-трик» робить рахунок 9:3, однак на останній хвилині Сергій Шевчук та Володимир Мороз скорочують рахунок 9:5. Команда «Зимне» після перемоги, заробивши три залікові бали, закріплюється у трійці лідерів регулярки.