:
6

Якимчук Юрій, Хомич Олена, Бабич Олександр

Трофімчук Р./Кузнєцов Д.

Битва двох команд з «топ-четвірки» турнірної таблиці Першої ліги обіцяла бути дуже цікавою. «Шахтарі» з перших хвилин не лише кинулися в очі новою помаранчево-чорною формою, а й спробували одразу ж показати, хто на майданчику хазяїн. І уже на 3-й хвилині гри Максим Обертас втік у швидкий відрив, а потім не пошкодував віддати на порожні ворота Юрію Кошелинському – 1:0. «Авангардівці» намагалися відповісти суперникам своїми моментами, однак проти заряджених на гру «шахтарів» створити стовідсоткову нагоду для гола було не так вже й легко. Натомість, під завершення тайму Обертас ще раз утік від захисників, обіграв кіпера і тепер уже забивав сам, однак записати прізвище капітана «помаранчево-чорних» у протокол матчу не дав автогол Богдана Гринчука.

Після перерви «шахтарям» вистачило 14 секунд для того, аби довести рахунок до розгромного – зусиллями Михайла Соколяна. А на гол «авангардівця» Вадима Носалюка нарешті відповів своїм Максим Обертас. Доля матчу здавалась вирішеною. Утім, можливо, найсильніша за «зарядом» у Першій лізі команда «ТТІ Шахтар» уміє так само раптово «виключатися» з гри. Так сталося на 21-й хвилині, коли гравці «Неріса» швиденько організували два забиті м’ячі у виконанні Миколи Музики та Богдана Гринчука. Та попри те, що «запахло смаженим», розвернутися опонентам до фінальної сирени номінальні господарі майданчика уже не дали. 4:3 – «шахтарі» відігралися за поразку від суперників у Кубку АМФВ та повернулися на лідерські позиції у регулярному чемпіонаті Першої ліги.