2: 3

Трофімчук Р./Кузнєцов Д.

Ще до початку матчу кинулося в очі те, що лідер «Олики» Олег Шахраюк не переодягатиметься та керуватиме ігровим процесом з лави для запасних. Такі розклади залишали непогані шанси услід за «Юністю» взяти першу «вікторію» сезону й «Фіміаму». І на 9-й хвилині саме «християни» святкували перше в матчі взяття воріт після влучної спроби дальнього удару від Андрія Ойовича. Один із найактивніших у складі «Фіміаму» Олександр Потурай міг навіть подвоювати перевагу «червоних», однак «підловити» необачність голкіпера суперників не вдалося – «кулястий» пролетів за якісь сантиметри від «дев’ятки» воріт «Олики». А далі спрацювало відоме правило – гол Юрія Лінника сформував за підсумками першого тайму на табло дві одиниці.

Швидкий гол гравцям «Олики» вдалося забити одразу після свистка про відновлення гри – Юрій Дмитрук реалізував вихід віч-на-віч з кіпером «Фіміаму». «Християни» по-справжньому завелися, а на майданчику почалася цікава гра на зустрічних курсах. У підсумку, після двох влучань у каркас воріт суперника, свій гол після багатоходової комбінації забив невтомний Олександр Потурай – 2:2. Утім, перестрілку вирішальних хвилин виграли усе ж більш досвідчені гравці «Олики», а Юрій Лінник дуже схожим голом до свого ж першого у матчі поставив переможну крапку. 2:3 – «Олика» у турнірній таблиці зрівнюється з «Neris-Авангардом» та має усі шанси поборотися за місце у верхній частині рейтингу Першої ліги.