5: 3

Онищук Ю./Тучкевич А.

У цій грі зустрілись команди з нижнього кінця турнірної таблиці, і як кажуть ця гра була за «6» очок. Багато боротьби на кожному клаптику майданчика, і в результаті цього глядачі побачили перший гол лише всередині першої половини, коли після серії рекошетів голеодор «Модерна» Назарій Навроцький пробив, і від стійки «кулястий» опинився у сітці воріт. Господарі майданчику на досягнутому не зупинились і після чудового розіграшу аута на дальній стійці Валерій Галієв замкнув простріл в дотик і відправив «селект» в ворота. Чудовий гандикап для себе до перерви господарі так і не втримали, наприкінці тайму Ігор Ревчук гарним пострілом від штанги скорочує рахунок до мінімуму 2:1, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі була більш багата на голи. Команди на двох забили підряд три курйозні голи поміж ніг воротарю : спочатку Назар Лич відновив рівновагу у зустрічі, відразу Ігор Поліщук вивів «Модерн» вперед, а своїм шедевром все той же Назар Лич знову робить нічийний результат. До закінчення матчу лишалось дві хвилини, і здавалось, що команди змирились з нічиєю, але не такої думки був Назарій Навроцький, коли після неймовірного удару в девятку «шкіряний» опинився у воротах. Після пропущеного «пекарі» побігли відвируватись, і на останній хвилині на контратаці жирну крапку у матчі поставив Вадим Соловонюк, 5:3. Перша перемога «Модерн-Експо», які обходять своїх опонентів у турнірній таблиці.