1: 5

Пилипчук В./Тучкевич В.

Поєдинок між лідером та середнячком турнірної таблиці був завершальним у цьому ігровому дні. Команди грали досить обережно граючи добре у захисті і контролюючи м’яч. Але на третій хвилині скориставшись помилкою господарів Ігор Махнюк забиває «селект» у сітку і відкриває рахунок у матчі-0:1. Господарі після пропущеного всіма силами намагаючись відігратись проводять чудові атаки, одна з яких увінчалась успіхом. На останній хвилині першого тайму Віктор Ткарчук встановлює рівновагу у матчі 1:1, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

У другій половині команди були більш активними, і це відобразилось на результаті. Щоправда команді гостей таланило сьогодні більше і у другому таймі забивали лише вони : на п’ятнадцятій хвилині свій м’яч забиває Ігор Назарук, а далі відзначаються Сергій Чемерис, Олег Мартин та Дмитро Перванчук зробивши рахунок 1:5. Команда «КС-Ветеран» набирає наступні три залікові бали і доказує своє одноосібне лідерство у турнірній таблиці.