6: 2

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Останній матч ігрового дня четвертого туру у другій лізі, відбувся між командами, які займали другі місця у турнірній таблиці, але перші зверху – другі знизу. Глядачі побачили багато боротьби на кожному клаптику майданчика, і тому перший гол досвідчений Микола Наконечний забив у середині першої половини. Вже здавалось, що господарі на перерву підуть за мінімальної переваги, але Дмитро Кисляк був іншої думки, та на останній хвилині подвоїв рахунок 2:0, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина поєдинку проходила по тому самому сценарію. Боротьба, боротьба і ще раз боротьба. Але всерединв тайму гол Юрія Франка дає надію команді гостей. Після забитого вони почали грати у відкритий футзал. Тепер глядачі побачили : «атака на атаку». У цій повісті сильнішою виявилась «Олімпія». В проміжку 21 по 23 хвилину господарі майданчику зуміли забити тричі : відзначився Вадим Ярмольський, та свої дублі оформили Микола Наконечний та Дмитро Кисляк. Зусиллями Вадима Бабеляса команда «Гори Богів» зуміла відквитати один м’яч. А на останній хвилині свій «хет-трик» та остаточний результат матчу поставив Микола Наконечний. Після цієї дуелі «Олімпія» наздоганяє лідерів «Стеллу», а «Олімп» замикає турнірну таблицю другої ліги.