2: 2

Трофімчук Р./Тучкевич А.

У цьому турі колектив який замикав турнірну таблицю регулярки зустрічався з волинськими «хорватами», які посідали третю сходинку чемпіонату у другій лізі. З перших секунд поєдинку було видно, що господарі майданчику сильно налаштовані на перемогу, і гол на третій хвилині від Ігора Поліщука цьому доказ. Гості швидко відіграли м’яч : помилкою голкіпера скористався Юрій Піддубний, який першим був на добиванні. Все йшло нічийного результату у першій половині, але чудовий постріл з сиреною від Ігора Поліщука і в його активі дубль, а рахунок на табло 1:2, з яким команди пішли на відпочинок.

Перерва пішла на користь гостям, в якій Сергій Магера сказав своїм підопічним, що лідер чемпіонату «Стелла» втратили залікові бали, і є шанс зрівнятись з ними у турнірній таблиці. На двадцять третій хвилині Олександр Карпік зрівнює рахунок. Волинські «хорвати» так хотіли перемогти у цій зустрічі, що за дві хвилини до кінця поєдинку, при нічийному рахунку почали грати у п’ять польових. Це їм успіху не дало, а господарі також не зуміли зловити своїх опонентів. Бойова нічия, і обидва колективи набирають по одному заліковому балу у свій актив.