:
4

Самков Віктор, Мамчук Наталія, Нерубайло Денис

Трофімчук Р./Тучкевич А.

В турі, який є екватором регулярки, зустрілись колективи, які посідають щільно місця у середині турнірної таблиці. Гра розпочалась на зустрічних курсах, і всередині першої половини зустрічі Володимир Рибальченко влучним пострілом виводить гостей вперед. Після пропущеного «пекарі» не опустили голови і продовжували грати у відкритий футзал. Атака на атаку, і шалені швидкості обох команд. Наприкінці тайму «рожищенці» здобувають право на кутовий, і після гарного його розіграшу чудовим пострілом Роман Ткачук подвоює рахунок у матчі. Але до перерви свій класний гандикап вони втратили, на останній хвилині Михайло Байбула скорочує рахунок до мінімуму 1:2, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина була дзеркальна першій, але на відміну перший гол забили господарі і зрівняли рахунок завадяки Сергію Дорецькому, який розібрався у епізоді і забив «шкіряного» у ворота. Кінцівка поєдинку була кульмінацією, коли за півтори хвилини до кінця, за другу «жовту» був вилучений автор голу «пекарів» Михайло Байбула. Чудовий шанс зявився у «топільчан» здобути три пункти у грі, але прекрасну гру у захисті продемонстрували господарі майданчику. Бойова нічия і по одному балу у доробок для двох колективів.