3: 2

Трофімчук Р./Бугайчук Н.

Після перемоги «Ласки 2» у матчі цього туру, команді «Волинь АТО» треба було також перемагати, щоб не відставати від своїх конкурентів за перемогу в регулярному чемпіонату, для цього потрібно було здолати непоступливу молодь з Горохова. Гра розпочалася обережно і без небезпечних атак жодної команди, проте ближче до середини тайму обидва колективи активніше діяли в атакувальних фазах. Більш успішніми були фаворити цього матчу які двічі забили зусиллями Олександра Батюка і Сергія Ткаченка. Після пропущених голів «горохівчани» швидко скоротили відставання до мінімуму, гол забив Дмитро Бабюк, 2:1.

Другий тайм проходив в напрузі і шальки терезів могли схилитися в будь-яку сторону. Але більш досвідчені  гравці команди «Волинь АТО» впевнено оборонялися. Швидкі атаки юніорів принесли успіх на 16 хвилині матчу коли Дмитро Бабюк зрівняв рахунок. І стало ще цікавіше, не було зрозуміло хто переможе сьогодні і покладе собі в здобуток 3 очки. За три хвилини до фінального свистка перемогу «Волинь АТО» приніс Дмитро Котков.