:
2

Журибіда Володимир, Леончук Олександр, Бабич Олександр

Бас Н./Притулюк Д.

Гра за друге місце між виявилась дуже цікавою та не аби якою захопливою. З перших хвилин матчу круглий почав залітати у ворота обох команд. Рахунок відкрив досвідчений Олег Кравчук, що цього річ захищає кольори команди «Akcent». «Respect» в свою ж чергу не покидав надій виграти цей поєдинок і під кінець першої половини Ярослав Кухаренко влучним пострілом все ж зрівняв рахунок, а Віктор Сущ швиденько, доки суперник не оговтався зробив ще дубль. Від так на табло після першої половини гри горів рахунок 3:1 на користь біло-синіх. Після сирени що сигналізувала про початок другої половини гра стала ще більш напруженою. Хлопці в чорній формі наносили по воротах суперника нещадну кількість ударів, от тільки влучності їм бракувало. В той час як гравці іншої команди двічі вискочивши у контр-атаку здобули перевагу у чотири пункти. Відзначились Ігор Савич та Юрій Кухаренко. «Akcent» звісно також у другому таймі забив два м’ячі авторами яких стали Руслан Лебедь та Тарас Махніцький, але від програшу їх це не врятувало. 5:3 впевнена перемога футбольної команди «Respect».