7: 6

Лисиця Н./Кузнєцов Д.

Ані перед початком зустрічі, ані під час перерви у ній ніхто б не подумав, що саме ця гра стане окрасою ігрового дня та усього туру чемпіонату Волині з футзалу. Уже протягом перших хвилин оновлена «Вікторія» напомилялася у захисті, що призвело до швидких голів Ігоря Мельничука та Олександра Потурая. Не встиг Віталій Тележинський скоротити відставання команди у рахунку, як невтомний Потурай відновив статус-кво та сформував на табло 1:3 (саме так виглядали підсумкові цифри після протистояння цих колективів у Кубку АМФВ). Протягом усього першого тайму «християни» просто розривали опонентів на контратаках. Логічним наслідком такого процесу були голи у ворота «Вікторії»: спочатку Ігор Мельничук оформив дубль, ефектно п’ятою переправивши у ворота лонг-бол від свого голкіпера, а Андрій Ойович недарма наважився на удар з центра майданчика у момент фінальної сирени – «кулястий» полетів прямісінько у кут рамки Андрія Троцюка…

Коли на 17-й хвилині гри Назарій Грициєнко реалізував вихід удвох на голкіпера «Вікторії» та зробив на табло 1:6, першу перемогу «Фіміама» у чемпіонаті Першої ліги усі були готові констатувати, як факт. Усі, крім гравців «Вікторії», які просто продовжували гнути свою лінію та затиснули суперників ледь не у межах їх карної зони. Олександр Грицюк відіграв перший гол, Віталій Тележинський скористався неуважністю опонентів під час виконання штрафного удару, а Роман Матвійчук замкнув простріл партнера животом. Минула хвилина, і Андрій Тучкевич після ідеальної комбінації партнерів скоротив рахунок до мінімального – 5:6.

До фінальної сирени залишалося ще три хвилини, тому камбек «Вікторії» уже не виглядав сюжетом для фантастичного фільму. Утім, після ударів господарів майданчика «кулястий» вперто не летів у рамку Володимира Лимара. Там, де не було щастя, допомогла біда суперника – прикрий автогол Олександра Терещука, який намагався перервати простріл опонентів, вирівняв шальки терезів на табло за півтори хвилини до кінця гри. Утім, і цього команді у симпатичних футболках лондонського «Челсі» було мало: на останній хвилині Віталій Тележинський з розвороту пробив прямісінько поміж ніг воротарю «Фіміама» та забезпечив неймовірний результат матчу для «Вікторії». 7:6 – одні роблять просто фантастичний підсумок ігрового дня, інші – лишаються єдиною командою без очок у Першій лізі…