:
6

Трефіловський Дмитро, Борошук Олексій, Якимчук Юрій

Лисиця Н./Кузнєцов Д.

У цьому поєдинку обидві команди відзначилися надмірною обережністю, а на перерву вони пішли без забитих голів. Моменти для взяття воріт, звичайно ж, були у двох колективів, однак голкіпери та захист діяли без помилок. На початку другого тайму здалося, що клас усе-таки візьме своє: Юрій Шаула та Владислав Козачок швиденько сформували комфортну перевагу для «Ласки». Ще за хвилину-другу до боратинського колективу приєднався Олександр Антонюк, який «телепортувався» із центрального матчу чемпіонату Волині серед ветеранів. Як виявилося, граючий тренер «Ласки» прибіг не зовсім на фарт. За п’ять хвилин до кінця гри Максим Дзекан точно прострілив на дальню стійку, а Олег Шахраюк замкнув награну комбінацію «Олики». А на 25-й хвилині гри Тимофій Денисюк більярдно точним ударом в кут воріт Сергія Гапонюка приніс своїй команді нічийний результат. 2:2 – «Ласка» не зуміла зберегти стовідсоткову ходу в чемпіонаті Першої ліги.