3: 6

Лисиця Н./Кузнєцов Д.

Команди почали без усілякої «розкачки», забиваючи першими ж ударами у площину воріт. Спочатку «авангардівець» Михайло Боднар потужним ударом «підловив» м’яч на льоту та відкрив рахунок у матчі. Утім, Андрій Ліщишин з «Юності» на це відповів одразу «дуплетом», замкнувши розіграш штрафного удару, а потім вчасно опинившись на добиванні біля воріт суперника. Лучани свої моменти до перерви реалізувати не змогли, натомість заробивши у власні ворота дабл-пенальті. Щоправда, з десятиметрової точки переграти Олександра Кунакова Павло Ліщук не зумів, а тому відпочивати команди пішли за мінімальної переваги підопічних Сергія Вишневського – 2:1.

Впевненість «Юності» (хороше словосполучення – прим. авт.) кудись зникла у другому таймі, коли «авангардівці» видали ударні три хвилини на майданчику «Арени-Спорт». Спочатку дубль оформи в Михайло Боднар, який реалізував вихід віч-на-віч із Сергієм Гузоватим. Далі таку процедуру повторив Вадим Носалюк, який у швидкому відриві навіть обіграв голкіпера номінальних господарів майданчика. А ще за хвилину головний голеадор «Неріса» Богдан Гринчук спробував вистрілити з правого краю і влучив точно у дальній кут воріт опонентів – 2:4. «Юнаки» аж ніяк не чекали такого повороту подій, а тому й особливих варіантів переламати гру не винайшли. Натомість – пропустили ще один потужний вистріл від Гринчука, а також гол Дмитра Дігалевича. Едуард Хрипа після розіграшу кутового один гол швиденько відквитав, однак тим самим лише сформував підсумковий рахунок гри. 3:6 – «Neris-Авангард» нарешті здобув першу перемогу в чемпіонаті області серед команд Першої ліги.