5: 2

Васько К./Тучкевич А.

Обидва колектива після двох турів мали у своєму активі по одній перемозі, і як то кажучи, ця гра була за «6» очок. На майданчику панував вир боротьби і тому лише перший гол глядачі побачили на десятій хвилині, після чудового розіграшу кутового «пекарів» Михайло Байбула здорово пробив і від поперечки «селект» опинився у сітці воріт. Але волинські «хорвати» ніби чекали останньої хвилини тайму, де всю ініціативу взяв на себе Петро Пашинський : спочатку він встановив рівновагу у матчі, а далі після сольного проходу на пусті віддав Василю Грелю який встановив остаточний рахунок першого тайму 2:1.

У другій половині зустрічі на майданчику повністю царював все той же Петро Пашинський. На шістнадцятій хвилині він робить дубль, а ще за хвилину Олександр Карпік встановлює гандикап для своєї команди у три м’ячі. Невгамовний Петро Пашинський наприкінці матчу знімає всі питання щодо переможця оформивши «хет-трик». Гості на останній хвилині зустрічі зуміли відквитати один м’яч зусиллями Ігора Ревчука. Після цієї перемоги підопічні Сергія Магери щільно замикають трійку лідерів регулярки у другій лізі.