5: 5

Ховайло Т./Тучкевич А.

У цьому протистоянні команда гостей відразу взялась до справи, і вже на першій хвилині матчу голеодор Назарій Навроцький виводить свою команду вперед. Цей гол додав ще більшого запалу команді, адже після двох турів вони не мали жодного пункту у чемпіонаті, і на одинадцятій хвилині Назарій Навроцький  оформляє дубль. Господарі дуже швидко відквитали один м’яч , коли після помилки опонента Тарас Лех вразив ворота. На останній хвилині тайму глядачі аплодували стоячи, після того, як Назарій Навроцький виконав сольний прохід і від штанги забиває «шкіряного» у сітку воріт, але гандикап у два м’ячі до перерви вони так і не втримали, з сиреною рахунок на табло став 2:3, після прикрого рикошету від власного гравця «кулястий» у сітці.

У другій половині хлопці з «сахарного» почали грати у відкритий футзал. На п’ятій хвилині Володимир Крупнік двічі перевірив поперечину на міцність, але «круглий» вперто не хотів залітати у ворота. А ось 21 хвилина стала багата на голи : спочатку невгамовний Назарій Навроцький оформив «покер», після чого його одноклубник Ігор Поліщук робить гандикап для команди у три м’ячі, але цього разу Володимиру Крупніку поталанило більше, в інтервалі у тринадцять секунд він забиває дубль і скорочує рахунок до мінімуму 4:5. Госпдарі на максимумі затисли суперників на їхній половині і все таки зуміли зрівняти рахунок, завдяки голу, який забив Сергій Примачок. Бойова нічия, і по одному пункту у доробок для двох колективів.