1: 0

Лисиця Н./Бугайчук Н.

Післяноворічний святковий період впливає на гру багатьох команд, цього разу він проявився у кількості гравців. «ПІК БУДу» для перемоги замін не треба, але про все по-порядку. З стартовим свистком було зрозуміло що матч буде цікавий, Юніори з Горохова активно почали пресингувати свого суперника намагаючись виснажити його ще в першому таймі. «ПІК БУД» це сплав молодості і досвіду, в атаці бушували молоді Дмитро Лисенко і Вячеслав Натаров, а підстраховували їх екс тренер луцької Волині Альберд Шахов та Василь Лівак. Горохівчани не цуралися грати агресивно і намагалися комбінувати при побудові власних атак. Але одна з не багатьох контратак «ПІК БУДу» завершилася голом у виконанні Дмитра Лисенка, 1-0. До кінця першого тайму залишалося ще 5 хвилин і з кожною наступною хвилиною ставало все важче. Рахунок до перерви не змінився.

2 тайм був продовженням того що відбувалося до перериву, «Юніор» атакував, «ПІК БУД» чекав свого шансу в контр атаці. Досвід і майстерність дозволяли нівелювати всі атакуючі потуги молодих футзалістів, а впереді нестримний Дмитро Лисенко міг оформлювати дубль проте його удару забракло влучності. Коли втома давалася в знаки на допомогу приходив спочатку голкіпер( його роль у цьому матчі виконував Богдан Ковальчук), поперечена і тайм-аут. Під час фінального штурму здавалося ось ось Юніори заб’ють, але м’яч вперто не ішов в ворота. Характер і воля до перемоги ось чим запам’ятається один із найцікавіших матчів цього вік-енду.