0: 4

Лисиця Н./Бугайчук Н.

Гра головного фаворита у четвертій лізі чемпіонату Волинської області «Ласки 2» з Боратина проти «Атлетика» з Цуманя зібрала чималу кількість глядачів. І початок видався доволі бойовий. Хлопці з Цуманя нав’язували боротьбу на всіх частинах майданчику, в деяких моментах навіть з допомогою фолу. Боратинці довго входили в гру і не могли створити по справжньому гольових моментів. Проте ближче до завершення тайму холоднокровно в штрафному майданчику розібрався з суперниками Роман Воробей і забив гол, 1-0.

В 2 таймі команда з Луцького району не стала відтягувати голи і забила на самому початку, Андрій Ясінській використав свій момент. Атлетик хотів врятувати гру з допомогою гри з п’ятим польовим, атакам не вистачало завершального удару. На 19 хвилині своє слово у матчі у вигляді забитого голу сказав граючий тренер команди з Боратину Павло Бебко. А остаточну крапку у матчі поставив Олександр Мосіюк 4-0. Ласка 2 закріпилася в лідерах чемпіонату, а «Атлетик» перебуває з 0 у графі набраних очок.