1: 5

Лисиця Н./Бугайчук Н.

Матч не використаних можливостей ось такими словами можна охарактеризувати цю гру. Зійшлися команди з різних частин турнірної таблиці. Як і зичить фавориту «Волинь АТО»  з перших хвилин прибрали ініціативу до себе і почали загрожувати воротам суперника. В середині першого тайму це принесло результат у вигляді забитого голу у виконанні новобранця команди Аллена Кравченко. «Вестівці» компактно оборонялися і намагалися вибігати в контратаки при першій на те нагоді, деякі з яких чудом не перетворювалися у забитий гол. Зрозумівши, що розслаблятися не варто і рахунок хиткий команда Волинських «атовців» реалізувала перевагу у вигляді 2 забитих голів. 3-0 з таким рахунком команди пішли відпочивати.

2 тайм вимагав від «West Side» атакувати, щоб врятувати даний поєдинок і іти великими силами вперед не оглядаючись назад. Багаточисельні атаки які нахлинули на ворота Володимира Юхимюка от от здавалося змінять рахунок на табло. Так і сталося на 20 хв коли Юрій Кубай переправ м’яч у ворота. Ось вона надія на порятунок подумали гравці в білих футболках і не оглядаючись назад пішли у ва-банк, але пропустили… Залишивши одного Сергія Чернявського у дуелі з тим самим Кравченком Алленом 4-1 і Романом Лизогубом 5-1. Показавши змістовну гру команда «Волинь АТО» здобула впевнену перемогу і закріпилася у верхній частині таблиці. А от «West Side» треба попрацювати над реалізацію моментів які команда створює у великій кількості.